Blíži sa jubilejný KubCup 2013!

09.03.2013 21:11

 

„Len necelé dve hodiny sa prihlasuje a už máme nahlásených 15 tímov a ŽIADEN nie je domáci!!!“ Takto znel status, ktorý včera večer na svojej nástenke postoval KubCup, kubínsky volejbalový turnaj.

Na účastníkov tento rok čaká niekoľko prekvapení. Jedným z nich sú aj sprchy s teplou vodou. Tí, čo už zažili KubCup, vedia, o čom je reč :)  

Keďže ide o saleziánsku akciu, organizátori vyžadujú, aby mal tím zodpovednú osobu z radov SDB, FMA alebo ASC (nemusí byť v tíme, stačí, že sa za vás zaručí na diaľku).

Štartovné na tento rok je 20 eur za tím a zahŕňa stravu – sobotný guláš, nedeľné raňajky a bagety. Kto by mal záujem aj o ubytovanie, je potrebné dopredu sa nahlásiť, priniesť si karimatku, spacák a 5 €. Ak si so sebou privediete aj svoj fanklub, ktorý chcete ubytovať, platí sa 7 €/osoba.

Podmienky turnaja ostávajú nezmenené:  

·         min. 3 dievčatá v hracom poli

·         6-8 hráčov v jednom tíme

·         kapitán tímu = komunikačná osoba

·         halové prezuvky do telocviční

·         volejbalovú loptu

Svoje záväzné prihlášky je potrebné poslať najneskôr do 1. apríla 2013 (a to nie je žart) spolu s 10 eurami (na číslo účtu 0322356544/0900 – do poznámky uveďte názov tímu a mesto, z ktorého pochádzate), názvom tímu a menným zoznamom hráčov na adresu:kubcup@gmail.com. No organizátori vyzývajú záujemcov, aby to nenechávali na poslednú chvíľu, keďže záujem je veľký a telocviční je iba 5... Ale ako sa hovorí – kto prv príde, ten prv mele...

Tešíme sa teda na to, kto bude na tohtoročnom jubilejnom KubCup-e mlieť :)

Viac informácií na našom facebooku.

KC team