Veľké prípravy na oslavu

25.12.2012 15:30

4.12.2013 (ubehne to ako voda) tomu bude 20. rokov, odkedy bola v Prešove založená Laura.

A tak sa na to patrične pripravíme:

 

„Štvrtého o štvrtej“

Laura vznikla 4. decembra 1993 v Prešove – preto vždy štvrtého v mesiaci o štvrtej hodine popoludní sa všetci Lauráci spoja v modlitbe troch Zdravasov a vytvoria tak modlitbovú reťaz.

Na príhovor blahoslavenej Laury, patrónky mladých a patrónky ohrozených rodín, sa budú Lauráci každý mesiac modliť na špeciálny úmysel. V mesiaci december sa modlia za jednu maminku, ktorá má problémy s bábätkom. Už tri razy potratila. AleBohu nič nie je nemožné!!! A kde sú dvaja alebo traja zhromaždení v mojom mene... :)

 

„Fotosúťaž“

Počas roka bude na Lauráckom fanpageu bežať fotosúťaž o spoločenské hry od Albi. Zapojiť sa môže ktorýkoľvek člen Laury, ktorý ma zaplatené členské.

Vždy 4. v mesiaci bude zverejnená výzva – téma novej foto súťaže. Do konca mesiaca môžu Lauráci posielať fotky na laura.matelko@gmail.com. Z 5-tich fotiek s najväčším počtom hlasov vyberie odborná porota tú najlepšiu, ktorej autor vyhrá do strediska jednu zo spoločenských hier.

 

„Prekvapenie“

Nik nevie ani dňa ani hodiny. Ale je isté, že Laura si pripravila na každý mesiac jedno prekvapenie. Veď keď sa už pripravujeme na dvadsiatku, tak vo veľkom štýle!